AGNIESZKA MIKA

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II.
Jogę praktykuje od 2006 roku. Absolwentka Business School z kierunkiem grafiki komputerowej. W międzyczasie pracując w Domu Słowa Polskiego, poznając poligrafię od podstaw i cały jej skomputeryzowany rozkwit. Pracowała w wielu wydawnictwach. Zawsze jednak zainteresowania kierowały ją w stronę szeroko pojętej medycyny naturalnej i technik naturoterapii. Ukończyła Studium Psychotroniczne „Prometeusz” już w tym czasie poznając i ćwicząc jogę. Uczestniczyła w 3-letnim kursie nauczycielskim zakończonym egzaminem. Regularnie uczestniczyła w międzynarodowych warsztatach jogi u różnych nauczycieli m.in. Lois Steinberg (USA), Faeq Biria (Francja), Abhijata Sridhar (wnuczka Iyengara), Carrie Owerko (USA).

Najwięcej jednak zawdzięcza osobom gdy z jogą zetknęła się po raz pierwszy tj. Joannie Jedynak i Henrykowi Liśkiewiczowi

Dzięki asystowaniu w zajęciach terapeutycznych u Henryka Liśkiewicza doskonale wie w jakim kierunku chce podążać, aby móc pomagać też tym, którzy mają chorobowe ograniczenia w ciele.

Agnieszka jest szczęśliwą mamą dorosłej córki.

Skontaktuj się z nami

ul. Rokosowska 4, Warszawa

+48 602 77 46 77

biuro@jogarytm.pl