KURS PODSTAWOWY

Kurs podstawowy to najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z jogą. Przez 3 miesiące poznasz dowiesz się czym jest joga B.K.S. Iyengara, poznasz podstawowe asany (pozycje jogi), nauczysz się jak prawidłowo pracować, aby pomóc sobie przy dolegliwościach.

Dla kogo: dla mających pierwszy kontakt z jogą, dla praktykujących po dłuższej przerwie,
dla asystujących do egzaminu nauczycielskiego Introductory oraz dla praktykujących według innych metod zainteresowanych technicznym uporządkowaniem wiedzy na temat asan.

Nad czym pracujemy: poznasz zasadnicze dla praktyki ustawienia, właściwe kierunki działania w pozycjach oraz zasady relaksowania się. Sprzyjać to będzie nie tylko ogólnej poprawie samopoczucia, ale pomoże zaradzić szeregowi typowych dolegliwości dzisiejszych czasów. Kursy prowadzą nauczyciele wyższego stopnia (junior lub senior), toteż w razie potrzeby nikomu nie zabraknie fachowej opieki i elementów terapii.

Zajęcia odbywają się regularnie dwa razy w tygodniu o stałej porze. Grupa jest zamknięta i liczy nie więcej niż 16 osób. Na zajęciach poznasz ponad 30 asan, które zostaną zademonstrowane i omówione pod kątem ich prawidłowego wykonania.

Zapisy przyjmujemy droga mailową lub bezpośrednio w recepcji. Cały kurs kosztuje 555 zł i jest płatny w dwóch ratach. Po zapisaniu się przelej 255zł zaliczki na konto szkoły 76 1950 0001 2006 9217 8609 0001. Reszta kwoty płatna na pierwszych zajęciach.

Obecnie wszystkie miejsca są zajęte. Zapraszamy na następne kursy startujące od września. Tymczasem dla osób całkowicie początkujących stworzyliśmy jogę 0 we środy o 18:30 i piątki o 19:30. Na te grupy nie trzeba się zapisywać.

A oto komentarze absolwentów naszych kursów podstawowych:

Marta:”Kurs podstawowy to był dla mnie prezent od losu. Dawno nie zrobiłam dla siebie czegoś tak dobrego i ważnego”

Emilia:”Dowiedziałam się na czym polega joga i okazało się, że miałam zupełnie inne wyobrażenie o jodze”

Wiktoria:”Kurs podstawowy był dla mnie odkryciem, że joga jest dla mnie. Nauczył mnie cierpliwości.”

Anna:”Poczułam mięśnie, o których istnieniu nie wiedziałam. Przestałam się w końcu garbić i mam poczucie własnego ciała”

Karolina:”Kurs pomógł mi zminimalizować bóle stawów i kręgosłupa, odnaleźć harmonię i odpoczynek od problemów dnia codziennego”

Milena:”Kurs był fantastyczną przygodą i super praktyką”