MAŁGOSIA ROMANEK

Dyplomowana nauczycielka jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II.

Praktykuje jogę od 2002 roku. Swoje nauczycielskie szlify zdobyła w czasie 3-letniego kursu Introductory II u Henryka Liśkiewicza oraz kursu Junior I u Katarzyny Pilorz. Aktualnie bierze udział w Nauczycielskim Programie Szkoleniowym Nataszy Moszkowicz i Ewy Wardzały.

Małgosia cenne doświadczenia zdobywa asystując w sesjach terapeutycznych – w przeszłości Henrykowi Liśkiewiczowi i Tamar Kelly, aktualnie Nataszy Moszkowicz.

Z niesłabnącym zapałem wzbogaca swoją wiedzę uczestnicząc w zajęciach i warsztatach u różnych nauczycieli polskich (m.in. Grzegorz Nieścier, Katarzyna Pilorz, Robert Spica, Konrad Kocot, Jurek Jagucki, Joanna Jedynak, Adam Ramotowski, Iwona Pachońska ) i zagranicznych (m.in. Carrie Owerko, Rita Keller, Abhijata Sridhar, Faeq Biria, Gulnaaz Dashti, Corine Biria, Lois Steinberg, Stephanie Quirk, Manous Manuso, Jaki Nett)  oraz wielokrotne pobyty w Instytucie Jogi Iyengara w Nowym Jorku.

Małgosia skończyła Szkołę Główną  Handlową i przez 10 lat pracowała w bankowości, z entuzjazmem dbając o relacje ze swoimi klientami. Ten entuzjazm towarzyszy jej nadal w pracy jako instruktor jogi. Nauczanie jogi postrzega jako podążanie za głosem serca i życiem w zgodzie z sobą oraz idealnie wpisuje się w jej pasję, jaką jest człowiek, jego psyche i soma. Stąd też wypływa jej niezmierna radość z przebywania z ludźmi oraz zainteresowanie medycyną naturalną (w szczególności tradycyjną medycyną chińską), zdrowym trybem życia, psychologią i… tangiem argentyńskim.

Nowe doświadczenia oraz spojrzenie na jogę i życie wniósł w życie Małgosi czas ciąży, porodu i „mamowania” Stefanowi. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się w czasie zajęć z mamami.