NATALIA GRĄDZKA

W trakcie przygotowań do egzaminu na dyplomowaną nauczycielkę jogi według metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Introductory II.

Pierwsze książki o jodze czytała w podstawówce, w lotosie przesiadywała już jako mała dziewczynka. Jogę w formie regularnej praktyki poznała dopiero na studiach. Od razu zaczęła chodzić na zajęcia codziennie, w weekendy ćwiczyła w domu. Była to miłość od pierwszego wejrzenia (doświadczenia), która zmieniła jej życie i plany na przyszłość. Od pisania doktoratu i prowadzenia zajęć akademickich wolała praktykę na macie i prowadzenie sesji jogi. Tak zostało do dzisiaj.

Praktykuje jogę od 2006 roku. Zajęcia prowadzi od 7. Uczestniczka 3-letniego kursy nauczycielskiego prowadzonego przez Henryka Liśkiewicza oraz warsztatów u polskich i zagranicznych nauczycieli jogi.

Poza jogą interesuje się psychologią, psychoterapią (odbyła m.in. staż psychoterapeutyczny w fundacji pomocy psychologicznej), technikami pracy z ciałem. Szczególnie fascynuje ją metoda Lowena.

W wolnych chwilach odkrywa świat kosmetyków naturalnych i spaceruje ze swoim psem, Kicią.

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim i slawistyki na paryskiej Sorbonie, obecnie kończy studia psychologiczne.

Prowadzi zajęcia dla dorosłych oraz dla młodzieży w jednym z warszawskich liceów. Na zajęciach zaangażowana i otwarta – kładzie nacisk na rzetelną praktykę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestniczek oraz uczestników, a także na przyjazną atmosferę.

Skontaktuj się z nami

ul. Rokosowska 4, Warszawa

+48 602 77 46 77

biuro@jogarytm.pl