ZAJRZYJ DO NAS

Szkoła JOGARYTM znajduje się w świetnej lokalizacji na Ochocie. Lokal mieści się na parterze w starej kamienicy w sąsiedztwie salonu fryzjerskiego. Obok znajduje się mały park z ławeczkami, plac zabaw dla dzieci oraz boisko do gry w koszykówkę. Okoliczne osiedlowe uliczki zapewniają wiele miejsc parkingowych. Pobliski węzeł komunikacyjny Grójeckiej/Bitwy Warszawskiej umożliwia sprawny dojazd komunikacją miejską.

Do dyspozycji uczniów naszej szkoły oddajemy 2 sale do ćwiczeń, poczekalnię, recepcję, 2 szatnie, antresolę, w której mieści się gabinet masażu, toalety oraz prysznice. Wnętrza zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie i komforcie uczestników zajęć.

Duża sala o powierzchni 50 metrów wykorzystywana jest do zajęć jogi. Została wyposażona w różnorodne pomoce: maty, drabinki, liny, pasy, koce, wałki, paski, klocki, kije, ćwierćwałki, worki z piaskiem oraz woreczki na oczy. Atutem są duże witryny okienne, które zapewniają światło i widok na drzewa oraz wysokość sali, która daje poczucie przestrzeni.

Mała sala o powierzchni 34 metrów służy do zajęć pilatesu oraz medytacji. Tutaj znajdziemy piłki. Ponieważ część zajęć odbywa się przy muzyce, sala posiada sprzęt grający. Atutem jest odcięcie od świata zewnętrznego i kameralna atmosfera pomieszczenia.

By nasi uczniowie mieli zapewniony pobyt w czystych i higienicznych warunkach, przy wejściu znajduje się miejsce na buty i okrycia wierzchnie, by nie wnosić ich do części, w której ćwiczymy i przygotowujemy się do zajęć. W recepcji uzyskają Państwo niezbędne

Skontaktuj się z nami

ul. Rostafińskich 4, Warszawa